Ledelse

Ledergruppen på Hetland består av:

 
 
Tarjei Berge
Rektor
E-post: tarjei.berge@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 01
Mobil: 952 82 295
Rektor Tarjei Berge
 
 
Trude Veen Tjelta Alsterberg
Avdelingsleder realfag
E-post: trude.alsterberg@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 17
Mobil: 482 03 673
Trude Alsterberg
 
 
Tone Busk
Avdelingsleder samfunnsfag, stedfortredende rektor
E-post: tone.busk@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 15
Mobil: 930 08 517
Tone Busk
 
 
 
Bjørn Magne Espeset
Avdelingsleder medier og kommunikasjon / kroppsøving
E-post: bjorn.magne.espeseth@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 18
Mobil: 992 60 499
Bjørn Magne Espeset
 
 
 
Ellen Gjennestad
Avdelingsleder hørsel
E-post: ellen.gjennestad@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 14
Mobil: 938 78 968
Ellen Gjennestad
  
 
 
Live Hegelstad
Avdelingsleder fremmedspråk / engelsk
E-post: live.hegelstad@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 07
Mobil: 473 33 408
Live Hegelstad
 
 
 
Arnhild Molde
Administrasjonsleder
E-post: arnhild.molde@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 04
Mobil: 905 40 826
Arnhild Molde
 
 
 
Ragnhild Skarpeid
Avdelingsleder norsk
E-post: ragnhild.skarpeid@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 09
Ragnhild Skarpeid
 
Del denne artikkelen på: