Fremmedspråk

Lærere tilknyttet fremmedspråksavdelingen:

 
 
Brynjulf Ankerheim
Fag: engelsk, fransk
E-post: brynjulf.ankerheim@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 24
Mobil: 934 19 654
 
 
 
Kari Husebø Anso
Fag: fransk, tysk
E-post: kari.husebo.anso@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 24
Mobil: 957 42 645
 
 
 
Kathrine Bie
Fag: engelsk, sosiologi og sosialantropologi
E-post: kathrine.bie@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 24
Mobil: 413 68 909
 
 
 
Gonzalo Laguna Gonzalez
Fag: spansk
E-post: gonzalo.laguna.gonzalez@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 23
 
 
 
Martha Handabaka-Checa
Fag: spansk, rettslære
E-post: martha.handabaka-checa@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 23
 
 
 
Åse Holmedal
Fag: engelsk, tysk
E-post: ase.holmedal@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 23
Mobil: 997 92 584
 
  
 
Maria Isabel Hidalgo Rodriguez
Fag: tysk
E-post: maria.isabel.hidalgo.rodriguez@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 23
Mobil: 471 58 087
 
 
 
Stig Tornes
Fag: engelsk, religion
E-post: stig.tornes@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 23
Mobil: 934 40 510
 
 
 
Rebekka Aanesen
Fag: spansk, psykologi
E-post: rebekka.aanesen@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 23
 
Del denne artikkelen på: