Ledelse

Her er ledergruppa på Hetland:

Bilde av avdelingsleder Trude Veen Tjelta Alsterberg - Klikk for stort bilde

Trude Veen Tjelta Alsterberg
Avdelingsleder realfag, Fungerende rektor 
Trinnleder Vg3
E-post: trude.alsterberg@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 17
Mobil: 482 03 673

 

 

Bilde av avdelingsleder Frode Brueland - Klikk for stort bilde

Frode Brueland
Avdelingsleder norsk, stedfortredende rektor
Trinnleder Vg2
E-post: frode.brueland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 09
Mobil: 905 02 134
 

 

Bilde av avdelingsleder Marit Gjerde - Klikk for stort bilde

Marit Haaland Gjerde
Avdelingsleder samfunnsfag,
E-post: marit.h.gjerde@skole.rogfk.no 
Telefon: 
Mobil: 906 35 161

 

 

 

Bilde av avdelingsleder Bodil Bø - Klikk for stort bilde

 Bodil Bø
Avdelingsleder språk
Trinnleder Vg1
E-post: bodil.bo@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 00
Mobil:  412 70 771 

 

 

Bilde av avdelingsleder Ellen Gjennestad - Klikk for stort bilde

Ellen Gjennestad
Avdelingsleder hørsel
E-post: ellen.gjennestad@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 14
Mobil: 938 78 968

 


 

Bilde av avdelingsleder Arnhild Molde - Klikk for stort bilde

 Arnhild Molde
Administrasjonsleder
E-post: arnhild.molde@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 04
Mobil: 905 40 826

 


 

Bilde av avdelingsleder Heidi Kristing Ommundsen - Klikk for stort bilde

Heidi Kristing Ommundsen
Avdelingsleder medier og kommunikasjon / kroppsøving
E-post: heidi.kristing.ommundsen@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 07
Mobil: 938 52 745

 


 

 

Bilde av avdelingsleder Bjørn Magne Espeset - Klikk for stort bilde

Bjørn Magne Espeset
Avdelingsleder - skoleårsplanlegger/VIS. Er frikjøpt av NDLA 70 prosent av tiden fram til 2024
E-post: bjorn.magne.espeseth@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 14 18

Til toppen